Zajmujesz się ogrodami i czasami potrzebujesz pojemników na różne odpady? Szukasz firmy, która zechciałaby współpracować z Tobą i wywozić je do utylizacji? Powinieneś zainteresować się ofertą przedsiębiorstwa Eco-City, któremu dobro środowiska bardzo leży na sercu i z pewnością chętnie podejmie z Tobą współpracę. Od lat współpracuje ono nie tylko z podmiotami gospodarczymi i instytucjami, ale także z klientami prywatnymi, dostarczając odpowiedniej wielkości kontener na śmieci na terenie Wrocławia i do okolicznych miejscowości.

Zanim jednak wybrany przez Ciebie pojemnik zostanie Ci dostarczony, musisz się zdeklarować, jaka będzie jego zawartość w dniu odbioru odpadów. Jeżeli zdecydujesz się na pojemnik na odpady zielone, to mogą się w nim jedynie znaleźć:

  • ziemia, 
  • liście,
  • skoszona trawa,
  • gałęzie

i nic poza tym, w przeciwnym razie, zamiast zapłacić jedynie za wynajem kontenera, zapłacisz także za utylizację, a to już jest trochę kosztowniejsze. Jest to bardzo rozsądne i dobre rozwiązanie szczególnie dla środowiska, gdyż wszyscy przecież z niego korzystają.

52-319 Wrocław, ul. Karmelkowa 66/0

NIP: 8951726976

https://eko-city.com.pl/

2019-10-17 00:00:00

EKO-CITY | Kontener na śmieci Wrocław

Moliland

56100 Wołów, ul. Adama Mickiewicza 6

Kasacja Pojazdów Paweł Szponar

58500 Wrocław, ul. Ananasowa 12

greentex24

50505 Wrocław, ul. Nyska 61a