Dobry kierowca to zdrowy kierowca, sprawny zarówno fizycznie, jak i mentalnie. Dlatego jednym z etapów kursu na prawo jazdy jest obowiązkowe wykonanie badań dla kierowców w uprawnionym do ich przeprowadzenia ośrodku. Jeśli poszukujesz godnego polecenia miejsca, to Pracownia Psychologiczna Sowa oferuje w tym zakresie szereg profesjonalnych usług, pracownicy wykonują między innymi badania na prawo jazdy w Lublinie. 

Oferta skierowana jest przede wszystkim do tych osób, które rozpoczynają swoją przygodę z prowadzeniem pojazdów mechanicznych i odbyły już zajęcia teoretyczne i/lub praktyczne podczas kursu. Dla zawodowych kierowców pracownicy tego ośrodka przeprowadzają odpowiednie badania, których celem jest potwierdzenie możliwości przewożenia towarów i ludzi. 

Każdy zainteresowany ofertą klient, może liczyć na elastyczne terminy i godziny badań, dyskrecję oraz sprawną i szybką procedurę. Jeśli zajdzie taka potrzeba, badanie może być przeprowadzone również w jednym z trzech języków obcych: angielskim, rosyjskim i ukraińskim.

20-583 Lublin, ul. Nałęczowska 30/18

NIP: 7122697170

http://pracowniasowa.pl

2020-06-04 00:00:00

Badania na prawo jazdy lublin

Moliland

56100 Wołów, ul. Adama Mickiewicza 6

Kolor Auto GK SERVICE SP. Z O.O.

50150 Wrocław, ul. Kotlarska 11

Kasacja Pojazdów Paweł Szponar

58500 Wrocław, ul. Ananasowa 12